Platforma sprzedażowa B2B dla producentów

Funkcje dedykowane zwiększaniu sprzedaży B2B przez firmy produkcyjne

Wieloletnia współpraca z firmami produkcyjnymi dała nam doskonałe zrozumienie Twoich potrzeb, specyficznych funkcji oraz tego, czego oczekują i potrzebują Twoi Klienci.

Zwiększ wartość zamówień i odpowiedź na oczekiwania klientów

Udostępnij klientom platformę, która ułatwi ich pracę

Twoi klienci składają zamówienia telefonicznie lub mailowo, co zabiera im wiele czasu i nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem. Decydując się na wdrożenie WiseB2B udostępniasz im zawsze dostępny, w pełni funkcjonalny i intuicyjny sposób składania zamówień. Dzięki temu zrobią oni zakupy o najbardziej dogodnej dla siebie porze, zapoznają się ze wszystkimi szczegółami Twojej oferty i uzyskają wgląd do statusów aktualnie realizowanych zleceń.

Precyzyjnie informuj o istotnych szczegółach na temat zamówień

Jeśli zajmujesz się produkcją towarów, to moment złożenia zamówienia przez Twojego klienta to dopiero początek Waszych interakcji. Kontrahenci oczekują informacji o statusie zleceń, planowanym terminie dostawy i informacji o bieżących rozliczeniach. WiseB2B pełni rolę centrum informacji dla Twoich klientów – w dowolnym momencie mogą oni zweryfikować wszelkie dane o aktualnie oraz historycznie realizowanych zamówieniach.

Wykorzystaj pełen potencjał swojej oferty

Zautomatyzuj przyjmowanie zleceń na produkcję pod zamówienie

Realizujesz produkcję na zamówienie i każde zlecenie wymaga wymiany wielu informacji? Ten proces możesz w pełni zautomatyzować dzięki WiseB2B. Platforma dostarczy Twoim klientom wszelkich informacji o możliwych do wyprodukowania towarach oraz szacowanym terminie realizacji. Dzięki temu kontrahenci będą mogli zlecać produkcję na zamówienie w pełni samodzielnie, za pośrednictwem kanału cyfrowego.

Ułatw zamawianie produktów konfigurowalnych

Masz szeroką ofertę, w ramach której możliwe jest indywidualne konfigurowanie produktów. Jednak wybór odpowiednich wariantów na podstawie katalogów czy zestawień w Excelu nie jest zbyt intuicyjny dla Twoich klientów i zwykle proces ten wymaga asyst Twoich pracowników. Wykorzystaj WiseB2B do stworzenia dedykowanego konfiguratora produktów dostępnego online i uprość zakupy klientom.

Optymalizuj koszty sprzedaży

Przyjmowanie zamówień, odpowiadanie na pytania o terminy produkcji, informowanie o statusach zleceń – wszystkie czynności związane z procesem sprzedaży i obsługi klienta zabierają Twoim pracownikom wiele godzin każdego dnia. A co gdyby mogły one zostać zautomatyzowane, członkowie Twojego zespołu mogliby skupić się na bardziej wymagających zadaniach? To możliwe dzięki wdrożeniu WiseB2B.

Zadbaj o rentowność kontraktów

Współpracujesz z klientami w ramach długoterminowych kontraktów i dlatego wdrożenie e-Commerce B2B wydaje się w przypadku Twojej firmy niemożliwe? Wręcz przeciwnie – możesz udostępnić swoim klientom kontraktowych elektroniczny kanał składania zamówień i jednocześnie wykorzystać go do monitorowania wykorzystania limitów w ramach kontraktów. Wszystko to dzięki odpowiedniej integracji z systemem ERP.

Otwórz swój biznes na nowe możliwości

Stwórz strategię transformacji, bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu

Opracowanie strategii transformacji sprzedaży i tego, w jaki sposób budujesz relację z klientami, to trudny proces. Wyzwaniem jest wykorzystanie najbardziej perspektywicznych tendencji rynkowych i uwzględnienie przy tym specyfiki konkretnego biznesu. Planując wdrażanie zmian z konsultantami WiseB2B możesz skorzystać z ponad 20-letniego doświadczenia zdobytego w setkach projektów. To unikalna korzyść, która zdecydowanie ułatwi wprowadzanie innowacji w Twojej firmie.

Rozwijaj platformę B2B w sposób, który zwiększy przewagę biznesową Twojej firmy

Choć aktualnie wdrożenie platformy B2B to innowacja w Twojej firmie, to na pewno nie będzie to koniec procesu transformacji. Jak Twoi klienci będą korzystać z nowego rozwiązania, które funkcje przypadną im do gustu, a jakich elementów będzie im brakować? Wszystko to da Ci wskazówki i pomysły na rozwój platformy. Wybierając WiseB2B otrzymujesz elastyczne rozwiązanie, które w przyszłości będzie mogło być dostosowane do nowych potrzeb i wyzwań Twojego biznesu, bez żadnych ograniczeń.

Potrzebujesz szczegółowych informacji?

Szymon Rajczak

Konsultant biznesowy

Case study

Case study

Czołowy dystrybutor pirotechniki postawił na WiseB2B

Case study

Czołowy dystrybutor pirotechniki postawił na WiseB2B

Prokurent w Triplex

www.triplex.pl

“Jesteśmy w branży 30 lat, nasi klienci również – baliśmy się na początku, że klienci przyzwyczajeni do exceli i telefonu nie będą chcieli składać zamówień przez platformę B2B. Ale reakcje są inne – klienci są zachwyceni. Takie zmiany też dobrze wpływają na wizerunek branży i przyciągają młode pokolenie. Bardzo pozytywnie oceniam zmiany, jakie wniosła platforma B2B wdrożona przez Sente.”

Najczęściej zadawane pytania

Czym charakteryzuje się platforma B2B dla producentów?

Cechami wyróżniającymi platformę B2B dla producentów są funkcje zaprojektowane specjalnie z myślą o tej branży. Są to m.in. możliwości: konfigurowania wariantów produktowych, składania zamówień na produkcję na zlecenie, monitorowania realizacji kontraktów.

Ile kosztuje wdrożenie platformy B2B dla producentów?

Na koszt wdrożenia platformy B2B dla producentów składają się opłaty za prace wdrożeniowe oraz miesięczne koszty abonamentu. Opłata abonamentowa uzależniona jest od wybranej wersji oprogramowania: start professional lub enterprise.

Jak wygląda proces wdrożenia platformy B2B dla producentów?

Proces wdrożenia platformy B2B dla producentów zaczyna się od prac analitycznych, podczas których opracowywana jest koncepcja i cel wdrożenia. Następne kroki to prace deweloperskie, testy oraz etapowa migracja klientów, aż do pełnego uruchomienia.

Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach
i planach rozwojowych.

Zamów demo