Funkcje platformy WiseB2B

Zaawansowane funkcje platformy B2B, odpowiadające na potrzeby:

Klienta

Zawsze dostępna oferta, dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji sprawi, że Twoi klienci będą kupowali więcej.

Właściciela

Dzięki WiseB2B w pełni scyfryzujesz proces sprzedaży, jednocześnie obniżając jego koszty i zwiększając wartość transakcji.

Działu sprzedaży

Odciążeni z powtarzalnych i monotonnych czynności handlowcy, będą mogli skoncentrować się na budowaniu relacji z kluczowymi klientami i docieraniu do nowych.

Pełne wsparcie procesu zakupowego Twojego klienta

 • Zawsze dostępne centrum klienta biznesowego

  WiseB2B to jedna platforma, na której Twój klient zrobi zakupy z każdego miejsca, o każdej porze, zyska dostęp do pełnej dokumentacji i faktur, zweryfikuje status reklamacji i zwrotów, a nawet poszerzy swoją wiedzę o produktach, usługach i branży. Dzięki temu będziesz miał okazję zbudować na platformie B2B wyjątkowe doświadczenia, które będą pozycjonowały Twoją firmę w roli lidera.

 • Indywidualne podejście do klienta

  Twoi klienci oczekują od platformy B2B takiej samej jakości obsługi, jakiej doświadczają przy bezpośrednim kontakcie z handlowcem. Dlatego potrzebujesz narzędzia, które będzie w stanie dostosowywać się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Tworząc WiseB2B zadbaliśmy o to, aby Twoi klienci mogli skorzystać z indywidualnych cenników, promocji dostosowanych do nawyków zakupowych czy spersonalizowanych rabatów.

 • Przejrzysta i intuicyjna oferta

  Nieważne jak rozbudowany katalog produktowy posiadasz – dzięki WiseB2B zaprezentujesz go swojemu klientowi w sposób przejrzysty i czytelny. Rozwiązanie pozwala na intuicyjne poruszanie się po złożonych drzewach asortymentowych, dzięki zaawansowanym mechanizmom filtrowania po dowolnie określonych atrybutach.

Skalowanie sprzedaży i zwiększanie wartości transakcji

 • Większa wartość zamówień od obecnych klientów

  Twój Klient kupuje zawsze te same produkty o tej samej wartości? Wykorzystaj mechanizmy automatycznego reagowanie na zachowania klienta w czasie rzeczywistym, dzięki którym zwiększyć wartość zamówień. Promocje celowane, oferty okresowe dostosowane do pogody, sezonowości czy nadzwyczajnych okazji – to narzędzia, dzięki którym zmotywujesz klientów do większych zakupów.

 • Platforma, która nadąży za rozwojem Twojego biznesu

  Rozważasz wejście na nowe rynki, uruchomienie sprzedaży zagranicznej czy może zastanawiasz się nad wdrożeniem sprzedaży z oddziałów? Dzięki WiseB2B ewolucja Twojego modelu biznesowego znajdzie wierne odzwierciedlenia w kanale e-Commerce.

 • Lepsza oferta dzięki optymalizacji procesu zakupowego

  Co gdyby Twoi klienci kupowali więcej i częściej, jednocześnie oszczędzając możliwie dużo na każdej transakcji? Tak działa optymalizator zakupów w WiseB2B. Rozwiązanie dba o to, aby przy okazji każdego procesu zakupowego Twój klient mógł skorzystać z najlepszej dla siebie oferty, sugerując najkorzystniejsze promocje, ilości potrzebne do osiągniecia lepszej ceny czy produkty komplementarne.

 • Skuteczne dotarcie do nowych odbiorców

  Ciągle szukasz nowych klientów. A oni szukają Twoich produktów, zwykle za pomocą wyszukiwarek internetowych. Pozwól im do siebie dotrzeć i zapoznać się z ofertą. Odpowiednio przygotowany pod katem wyszukiwarek profil otwarty Twojej platformy B2B pozwoli Ci pozyskiwać nowych odbiorców w sposób pasywny.

Dział sprzedaży w nowej roli

 • Budowanie wartościowych relacji

  Dzięki temu, że większość sprzedaży przeniesiesz na WiseB2B, Twoi handlowcy będą mogli skupić się na budowaniu relacji z kluczowymi klientami i pozyskiwaniu nowych. Jednocześnie platforma będzie również ich narzędziem pracy – to dzięki niej zweryfikują statystyki najważniejszych klientów, przeanalizują ich zakupy i na podstawie faktycznych danych zaproponują najodpowiedniejszy w danym momencie rabat czy promocję.

 • Odciążenie z czasochłonnej komunikacji

  Komunikacja w procesie obsługi klienta działanie, które Twoim sprzedawcom zajmuje najwięcej czasu. Odpowiadanie na pytania o produkty, dostępność, ceny, o status realizacji zamówienia to żmudne zajęcie. Możesz od niego uwolnić swoich sprzedawców. Możesz również zapewnić znacznie lepsze wrażenia zakupowe swoim klientom, jeśli zautomatyzujesz komunikację w zakresie rutynowych działań.

 • Centrum wiedzy o kliencie

  WiseB2B stanie się dla Twoich sprzedawców miejscem, w którym znajdą całą historię zakupów poszczególnych klientów, dane na temat najczęściej zamawianych produktów, promocjach, z których korzystają itp. Dzięki temu analizowanie sytuacji poszczególnych klientów i wyciąganie wniosków, pozwalających na usprawnienie współpracy, staje się dużo prostsze.

Poznaj funkcjonalności

Katalog Produktów

Szczegóły

Oferta handlowa

Szczegóły

Wyszukiwarka

Szczegóły

Zakupy

Szczegóły

Optymalizator zakupów

Szczegóły

Wsparcie handlowca w zakupach

Szczegóły

Dokumenty

Szczegóły

Zwroty i reklamacje

Szczegóły

Baza wiedzy i edukacja

Szczegóły

Komunikacja

Szczegóły

Profil otwarty

Szczegóły

Płatności elektroniczne

Szczegóły

Integracje ERP

Szczegóły

API Admin/Client

Szczegóły

SaaS/OnPremise

Szczegóły

Wtyczki i moduły dedykowane

Szczegóły

Masz pytania na temat możliwości funkcjonalnych WiseB2B?

Porozmawiaj z ekspertem