O nas

Pomagamy firmom handlowym i produkcyjnym skutecznie rozwijać cyfrową sprzedaż

Zasady, którymi się kierujemy

Współpracując z klientami kierujemy się bardzo klarownymi wartościami, które stanowią dla nas wytyczne do działania, zarówno podczas bieżącej współpracy, jak i w obliczu konieczności podjęcia trudnych decyzji.

Szczerość w każdej sytuacji

Zawsze możesz liczyć na naszą szczerość. Jeśli Twój pomysł na nowy moduł czy funkcję nie będzie według nas realizował właściwie celów biznesowych, to powiemy Ci o tym. Jeśli w trakcie współpracy zaobserwujemy, że dla Twojego biznesu lepsze będzie pójście w projekcie w innym kierunku, niż założyliśmy pierwotnie – również niezwłocznie się o tym dowiesz.

Biznes ponad technologią

WiseB2B ma służyć Twojemu biznesowi – wspierać jego rozwój, skalowanie, optymalizację kosztów. To narzędzie, które możesz dostosować do swoich potrzeb, Technologia, zakres rozwiązania, dostępne wtyczki – wszystko to ma służyć realizacji efektów biznesowych, a w razie potrzeby zostać dostosowane do specyficznych wymagań.

Nieustanny rozwój

Nasza współpraca zaczyna się od wdrożenia w pełni funkcjonalnej platformy, w wybranej przez Ciebie wersji. Dla nas jest to jednak początek drogi – wiemy, że najlepsze efekty dla Twojego biznesu możemy uzyskać podczas długofalowej współpracy nad rozwojem platformy, zgodnie z tym jak zmieniają się potrzeby Twojego biznesu.

12

Osób

12+

Realizacji

8k+

Klientów korzystających z WiseB2B

Wspaniali Klienci

Jesteśmy w branży 30 lat, nasi klienci również – baliśmy się na początku, że klienci przyzwyczajeni do exceli i telefonu nie będą chcieli składać zamówień przez platformę B2B. Ale reakcje są inne – klienci są zachwyceni. Takie zmiany też dobrze wpływają na wizerunek branży i przyciągają młode pokolenie. Bardzo pozytywnie oceniam zmiany, jakie wniosła platforma B2B wdrożona przez Sente.

Aneta Siwarga

www.triplex.pl

Dołącz do Nas

Dołącz do zespołu, który tworzy najciekawsze rozwiązania w swojej branży.

Skontaktuj się i poznaj możliwości

Dane spółki

WiseB2B Sp. z o.o.

WiseB2B Sp. z o.o.
ul. Księcia Witolda 49/15
50-202 Wrocław
NIP: 8982279515
Regon: 522441987
KRS: 0000979851

Dołącz do Nas

Dołącz do zespołu, który tworzy najciekawsze rozwiązania w swojej branży.

Skontaktuj się i poznaj możliwości