Integracja platformy B2B z systemem ERP

Integracje pozwalają WiseB2B pracować tam, gdzie Ty.

Reguły handlowe będą spójne

Informacje o cenach, promocjach czy rabatach – wszystkie elementy, które zdefiniujesz w swoim ERP, będą w 100% odwzorowane w WiseB2B.

Dane zachowają integralność

Dzięki integracji z ERP informacje o kontrahentach, zamówieniach czy produktach będą obustronnie wymieniane z platformą e-Commerce B2B, dzięki czemu dane na temat transakcji i zamówień będą spójne.

Bez dodatkowych paneli administracyjnych

Nie będziesz musiał zarządzać informacjami o produktach, klientach czy swojej ofercie z poziomu WiseB2B – jeśli w swoim ERP będziesz w stanie zapisać niezbędne informacje, to dzięki integracji będą one spójne również w kanale e-Commerce B2B.

Integrujemy się z:
Twój ERP

Integracja za pomocą API

Integracja WiseB2B za pomocą API jest możliwa w dwóch trybach:

Admin API

Przeznaczone dla dystrybutorów i producentów korzystających z WiseB2B do integracji samodzielnej systemów własnych.

Client API

Przeznaczone dla klientów biznesowych dystrybutorów i producentów do składania i śledzenia realizacji swoich zamówień, ewentualnie pobierania cenników, informacji na temat dostępności towarów.

Integracje z systemami płatności

W sprzedaży B2B coraz częściej mamy do czynienia z płatnościami natychmiastowymi, dlatego możliwość dokonywania opłaty za zamówienie z poziomu platformy B2B jest tak ważna. WiseB2B jest zintegrowane z najpopularniejszymi systemami płatności, ułatwiając finalizowanie transakcji klientom biznesowym.

Integracja z alternatywnym systemem front-end

Wybierając WiseB2B otrzymujesz kompletną platformę, która pozwoli scyfryzować Twoją sprzedaż B2B od A do Z. Jeśli jednak z dowolnego powodu zależy Ci na zastosowaniu własnego systemu Front-end, to możesz zintegrować WiseB2B z zewnętrznym rozwiązaniem UX, np. Vue Storefront.

WiseB2B jest gotowy do rozbudowy bez modyfikacji kodu źródłowego, z zachowaniem możliwości aktualizacji. Tak, aby podążać za Twoim biznesem i wyprzedać rynek.
Przeczytaj więcej o migracji

Bezpieczna migracja ze wsparciem naszego zespołu

  • Zaplanuj migrację

    Jeśli korzystasz już z jakiegoś rozwiązania do obsługi sprzedaży cyfrowej, to na początek możesz udostępnić nową platformę tylko ograniczonej grupie zaufanych klientów, w celu bezpiecznego zebrania feedbacku. Jednocześnie dotychczas wykorzystywane narzędzie może nadal być aktywne dla pozostałych klientów.

  • Testuj platformę w praktyce

    W następnym kroku możesz udostępnić WiseB2B nowym klientom. Dzięki temu sprawdzisz w praktyce, czy rozwiązanie działa odpowiednio wydajnie i umożliwia zakupy nowym użytkownikom.

  • Zmigruj wszystkich klientów

    Po wykonaniu dwóch poprzednich kroków możesz bez przeszkód przenieść wszystkich swoich klientów na nową platformę. Wszystko działa dokładnie tak, jak powinno i najwyższa pora, aby z komfortu intuicyjnych zakupów mogli korzystać wszyscy Twoi kontrahenci.

Dowiedz się więcej nt. migracji

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach integracyjnych WiseB2B?

Umów się na rozmowę z ekspertem