Wsparcie

Działamy razem, na dłuższą metę

WiseB2B to nie tylko w pełni funkcjonalne narzędzie, ale również zespół konsultantów, który zapewni Ci wielowymiarowe wsparcie na każdym etapie cyfrowej transformacji sprzedaży w Twojej firmie.

Doradztwo

Otrzymasz wsparcie konsultantów z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy z firmami B2B.

Wdrożenie

Prace wdrożeniowe płynnie doprowadzą do skutecznego uruchomienia.

Utrzymanie i rozwój

Wspólnie ustalimy najlepsze podejście do rozwoju platformy B2B w Twojej firmie.

Infrastruktura

Zadbamy o to, aby infrastruktura platformy była optymalnie dobrana do potrzeb Twojego biznesu.

/ 01

Doradztwo

Zbuduj plan cyfrowej transformacji sprzedaży razem z nami

 • Zacznij skutecznie sprzedawać w kanale cyfrowym

  Twoja firma sprzedaje w modelu tradycyjnym lub masz za sobą średnio udane próby wdrażania cyfrowej sprzedaży? Zastanawiasz się jak podejść do organizacji obszaru sprzedaży, aby skutecznie przenieść większość transakcji do kanału online?

 • Zaplanuj transformację i określ jej cele

  Skorzystaj z doświadczenia konsultantów WiseB2B i zbuduj razem z nami plan transformacji Twojej sprzedaży. Wspólnie określimy najważniejsze cele biznesowe zmian i pomożemy ustalić sposób ich realizacji.

 • Wykorzystaj sprawdzone narzędzie

  Mając plan i cele transformacji możesz przejść do faktycznego wdrożenia jej w życie. W tym celu będziesz potrzebował narzędzia, które elastycznie dostosuje się do potrzeb biznesowych Twojej firmy i zapewni Twoim klientom doświadczenia zakupowe w jakości co najmniej tak dobrej, jaką znają z bezpośrednich kontaktów z handlowcami, ale dostępnych o każdej porze z każdego miejsca. Właśnie takiej jakości możesz się spodziewać korzystając z WiseB2B.

/ 02

Wdrożenie & uruchomienie

Sprawnie wprowadź nowy kanał cyfrowej sprzedaży dla swoich klientów

Sam fakt uruchomienia e-sklepu nie jest jednoznaczny z tym, że Twoi klienci będą chcieli z niego korzystać. Skuteczne wdrożenie kanału e-Commerce B2B wymaga uważnego zaplanowania ścieżki zakupowej, która przewyższy doświadczenia z tradycyjnego modelu sprzedaży. User esperancie Twojego klienta to kluczowy aspekt skutecznego wdrożenia cyfrowej sprzedaży w B2B. Pomożemy Ci tak zaplanować wdrożenia WiseB2B, aby nowe narzędzie stało się naturalnym i intuicyjnym miejscem zakupów dla Twojego klienta.

Sprzedawaj więcej w B2B

Zautomatyzuj składanie zamówień przez klientów i zwiększ wydajność swojego działu handlowego!

Zamów demo
/ 03

Utrzymanie & rozwój

Rozwijaj swoją ofertę i poprawiaj doświadczenia zakupowe swoich klientów

 • Dostosuj się do dynamiki otoczenia biznesowego

  Otoczenie biznesowe Twojej firmy zmienia się w mgnieniu oka, tak samo jak oczekiwania klientów. Dlatego praca nad doskonaleniem procesów związanych z cyfrową sprzedażą musi odbywać się w trybie ciągłym.

 • Rozwijaj WiseB2B zgodnie z tym, jak rozwija się Twój biznes

  WiseB2B to platforma otwarta na rozbudowywanie i rozszerzanie o nowe rozwiązania. Nasz zespół konsultantów zapewni Ci wsparcie w identyfikowaniu obszarów do rozwoju lub usprawnienia oraz opracowywaniu i wdrażaniu odpowiednich funkcji.

/ 04

Infrastruktura

WiseB2B to rozwiązanie, z którego możesz korzystać w modelu SaaS. Platforma jest utrzymywana w chmurze, dzięki czemu nie musisz przejmować się serwerami – zadbamy o to, aby rozwiązanie było odpowiednio utrzymywane i monitorowane.

Potrzebujesz szczegółowych informacji?

Szymon Rajczak

Konsultant biznesowy

Porozmawiaj z ekspertem